Меню
Запис On-line

Ортодонтичні пластинки

Головна / Послуги / Стоматологія / Ортодонтичні пластинки
Ортодонтичні пластинки

Ортодонтичні пластинки – це спеціальні конструкції, які застосовуються для корекції положення зубів і прикусу як у дорослих, так і у дітей. Сьогодні для вирівнювання зубів застосовуються різні методики. Це може бути корекція за допомогою брекет-систем або кап Інвізілайн, але використовуються і традиційні пластинки і спеціальні ортодонтичні апарати, які можуть бути рекомендовані як маленьким пацієнтам, так і дорослим. Пластинки – ефективні при наявності проміжків між зубами, неправильної форми зубного ряду або викривленні зубів. Найбільш відповідну методику лікар-ортодонт підбирає індивідуально після комплексної діагностики.

Ортодонтичні пластинки для зубів – види

Існує два основних види апаратів для вирівнювання зубів: це – знімні і незнімні конструкції. Знімні апарати – рекомендуються в період розвитку зубощелепної системи. Ці конструкції можуть бути одночелюстной, або – кріпитися на обидві щелепи з різними елементами для вирівнювання зубів.

Для досягнення бажаного результату пластинки і апарати рекомендують носити близько 2-х років. За необхідності їх змінюють кожні півроку. Точну тривалість лікування визначає лікар-ортодонт на основі даних діагностики, складності дефектів і особливостей пацієнта.

Переваги застосування ортодонтичних пластинок для зубів

Якщо порівнювати ортодонтичні пластинки з іншими ортодонтическими конструкціями, то вони мають такі переваги:

  • їх швидко виготовляють на основі зліпків зубів;
  • пластинки виправляють серйозні порушення прикусу в період росту дитини;
  • немає складнощів в щоденній гігієні порожнини рота;
  • доступна ціна (в 2-3 рази нижче, ніж вартість брекет-систем).

Ортодонтичні пластинки мають широкі можливості:

  • з їх допомогою можливе розширення або звуження зубної дуги,
  • переміщення, поворот зуба,
  • корекція неправильного положення щелеп.

Вони можуть виконувати різні функції, в тому числі і такі важливі, як зміна ширини неба, форми щелепних кісток і т.д.

Переваги для дітей

Зовсім маленькі пацієнти із задоволенням самі підбирають колір апарату від прозорого до кольорового і швидко звикають до них. Ну а якщо в апараті знаходиться вподобана малюкові «звірятко» або «машинка», ТТО лікувальний апарат стає улюбленою прикрасою, до якого діти ставляться з турботою і уважно виконують всі рекомендації лікаря. Пластинки є знімними апаратами, і в залежності від конструкції можуть носитися тільки в нічний час або 24 години на добу. Під час чищення зубів апарат потрібно знімати і чистити окремо зубною щіткою.

Інформція на Вікіпедії – посилання

Прайс стоматологія