Меню
Запис On-line

Незнімне протезування зубів

Головна / Послуги / Стоматологія / Незнімне протезування зубів
Незнімне протезування зубів

Незнімне протезування зубів – встановив і забув

Це найкомфортніший і щадний спосіб заміни втрачених зубів.

Чому в роті повинен бути «повний комплект».
Люди часто ігнорують проблему втрати одного або декількох зубів, особливо якщо вони жувальні. Навіщо витрачати час, гроші і нерви на лікування, якщо відсутнього зуба ніхто не бачить? Але у природи інша думка з цього приводу.

Що відбувається при втраті зуба?

  1. При жуванні на одну сторону, м’язи з іншого боку слабшають, і з’являється асиметрія особи.
  2. Просідання ясна на місці відсутності зубів, зниження висоти прикусу.
  3. Порушення біомеханіки скронево-щелепного суглоба, в результаті поява больових відчуттів.
  4. Страждає ШКТ. У шлунок потрапляє погано пережована їжа.
  5. Через нерівномірне навантаження страждають корінні зуби, стирається емаль і розвивається карієс.
  6. Сусідні і протилежні зуби, прагнучи заповнити порожній простір, починають зміщуватися і перекошуватися.
  7. Оголюються корені. А такі зуби – перші кандидати на виліт.
  8. Їжа часто застряє в дірці і залишається там. В результаті розмножуються бактерії, які викликають інфекції ясен.

Якщо хочете уберегти інші зуби, пора діяти. Приходьте до нас в клініку вже сьогодні або завтра. Досвідчений фахівець розгляне ваш випадок і запропонує оптимальні для вас варіанти протезування, розповість про процедуру установки і зорієнтує за ціною. Пам’ятайте, що дуже важливо не відкладати проблему на завтра через фінансові проблем, а відразу звернутися до лікаря для збереження можливості протезування, та б не було нестерпно боляче …

Види незнімних протезів

Вініри

Тонкі пластинки з кераміки, клеяться до зовнішньої сторони зуба і за кольором не відрізняються від емалі. Вініри розроблені спеціально для голлівудських зірок. Вони приховують незначні дефекти зубів (жовтизну, відколи, кривизну) в зоні посмішки.

Вкладки

(Inlay, onlay, overlay, pinlay) – мініатюрний протез, який виготовляється в зуботехнологіческой лабораторії індивідуально для кожного пацієнта. Як частина втраченої деталі конструктора, вкладка вставляється в зуб і фіксується клеєм.

Ці зубні протези незнімні підходять у випадках, коли пломбу поставити неможливо – верхня частина зуба пошкоджена на 30%, але корінь цілий.

Матеріали для вкладок:

1.Композіт, біо-сплави, діоксид цирконію (ZrO2), прес кераміка (e.MAX), сплави неблагородних металів (Co.Cr.6.Ni.Cr.7.NPG. (Жовтий метал, ліцензований)).

Коронки

Надівається на обпиляними зуб як шапочка. В особливо складних випадках лікар використовує і вкладку, і коронку одночасно.

Металеві

Цей вид коронок з’явився першим і є найпростішим. Металеві коронки – міцні та довговічні, відносно недорогі в установці, однак своїм зовнішнім виглядом зовсім не схожі на справжні зуби. Існують дві основні різновиди металевих протезів:

З кобальт-хромового сплаву (Co.Cr.)

Їх головна перевага – низька вартість, яка, втім, компенсується меншим терміном служби. Як і інші види металевих коронок вони не неестетично і застосовуються рідко.
з біо-сплавів
Найпопулярнішим дорогоцінним металом, використовуваним в виготовленні металевих коронок, є золото, точніше – сплави на його основі. Золоті протези надійні, не викликають алергічних реакцій і відмінно захищають прихований зуб від бактерій. У деяких регіонах і країнах золоті протези вважають не тільки естетичними, але і модними. Втім, більшість пацієнтів все ж схиляються до більш сучасним видам коронок, тим більше що вартість протезів на основі золота не назвеш низькою. Інші види дорогоцінних металів, наприклад срібло, програють в якісних показниках, тому в даний час практично не використовуються;

Металокераміка

Металокерамічні коронки на зуби мають відносно невисокою ціною, привабливим зовнішнім виглядом і відрізняються довговічністю – термін їх служби складає до 15-ти років. Коронка складається з металевого підстави і керамічного покриття. Існують два різновиди протезів з металокераміки:

На біо-сплавах

В їх основі – вже розглянутий нами сплав на основі золота. По суті, від розглянутих вище металевих коронок вони відрізняються більш естетичний зовнішній вигляд при збереженні достоїнств золотих протезів: довговічності і гипоаллергенности. Керамічне покриття робить цей вид коронок більш дорогим, проте він залишається одним з найдоступніших;

На сплавах неблагородних металів (Co.Cr., Ni.Cr.)

Дешевою альтернативою сплавів золота є сплави нікель-хрому і кобальт-хрому. Він досить довговічний, однак програє дорогоцінних металів в естетичності: ясна від контакту з металом можуть потемніти, з часом стає помітним металеву основу коронки. До того ж, у деяких пацієнтів може розвинутися алергія на метал.

Безметалеві коронки

Безперечно самий естетичний ну і звичайно найдорожчий варіант протезування. Безметалеві коронки є секретом ідеальної посмішки багатьох голлівудських зірок і інших кумирів современності.

Прайс стоматологія