Меню
Запис On-line

Імплантація зубів

Головна / Послуги / Стоматологія / Імплантація зубів
Імплантація зубів

Імплантація зубів в Києві дуже затребувана послуга, яка користується високим попитом у населення. Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг і дентальна імплантація зубів не є винятком. Якщо в результаті втрати зуба пацієнтові показана дана послуга, то наші фахівці будуть раді допомогти Вам в даному питанні і надати медичну допомогу на найвищому рівні.

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ Є ЗОЛОТИМ СТАНДАРТОМ ПРИ ЛІКУВАННІ ВТРАТИ ЗУБІВ ВНАСЛІДОК КАРІЄСУ ТА ЙОГО УСКЛАДНЕНЬ

Зараз практично кожна стоматологічна клініка в Києві надає послугу імплантації зубів. Більш того, у світовій практиці вже кілька десятиліть широко застосовують дентальні імплантати для відновлення зубних рядів у пацієнтів з адентією. На сьогоднішній день перед лікарем-імплантологом стоїть завдання не тільки відновити жувальну функцію пацієнта. Сучасна імплантація передбачає досягнення максимального естетичного результату, особливо, коли мова йде про імплантацію в так званій «зоні посмішки». Таким чином, дентальна імплантація сприяє функціональної та естетичної реабілітації пацієнтів з втратою зубів. Високий рівень кваліфікації наших лікарів, сучасне обладнання та мультидисциплінарний підхід в мережі наших клінік дозволяють досягти максимально ефективних результатів імплантологічного лікування навіть в складних клінічних ситуаціях.

ЩО ТАКЕ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ?

Дентальна імплантація зубів — це встановлення спеціального титанового штифта в альвеолярний відросток щелепи, який внаслідок братиме на себе жувальне навантаження та передаватиме його на навколишню кісткову тканину. Слід розуміти, що імплантат – це лише частина протеза, який буде грати роль у відновленні зуба. Існують також над`ясенні структури протеза – абатмент та коронка. Абатмент кріпиться до імплантанта за допомогою спеціального гвинта. Таким чином вдається ізолювати під`ясневий простір протеза від над`ясенного. На абатмент фіксується коронка за допомогою цементу або гвинта.

ЧОМУ ПАЦІЄНТИ ОБИРАЮТЬ КЛІНІКУ ІМЕНІ ДОКТОРА СОКОЛОВСЬКОГО ДЛЯ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБА

Наша клініка оснащена високоякісним та сучасним обладнанням, яке дозволяє проводити оперативне втручання відповідно до міжнародних стандартів та протоколів. Більш того, при використанні висококласного інструментарію вдається досягти оптимальних результатів лікування. Наші лікарі є кваліфікованими фахівцями в області імплантології, регулярно відвідують міжнародні конференції, вдосконалюють навики на майстер-класах.

Увага до розбору кожного окремого клінічного випадку та можливість проводити консультації з суміжними спеціалістами в галузі стоматології дають можливість досягати прогнозованих результатів високого рівня. Ще один важливий фактор, який вигідно відрізняє нас від конкурентів-власний комп’ютерний томограф. Таким чином, можливо провести комплексну діагностику перед плануванням операції. Дані КТ зубів дозволяють не тільки оцінити стан кістки пацієнта, а також дозволяють виготовити спеціальні хірургічні шаблони для майбутньої операції і оцінити положення імплантату відразу після операції.

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ – ПІДГОТОВКА

Підготовка до імплантації зубів включає в себе клінічну, рентгенологічну діагностику та складання плану лікування. Перед тим як пропонувати пацієнтові дентальну імплантацію, доктор оцінює стан ясен, зубів, які межують з дефектом, а також загальний соматичний статус пацієнта. Далі доктор вивчає тривимірне зображення щелепи пацієнта.

На комп’ютерній томографії зубів можна оцінити стан кістки – її щільність, ширину, довжину та висоту кістки доступною для установки імпланта. Зокрема, при відсутності верхніх молярів, імплантолог вимірює рівень кісткової тканини до дна гайморової пазухи. При недостатній висоті кісткової тканини в цій ділянці, виникає необхідність у додатковій кісткової пластиці (синус-ліфтинг).

ВИДИ ІМПЛАНТIВ ЗУБІВ

На сьогоднішній день існує безліч видів дентальних імплантiв – одноетапні, двоетапні, субперіостальні пластини і так далі. Двоетапні імпланти є найбільш прогнозованими та ефективними так як мають дуже низький відсоток ускладнень і відповідають всім біологічним вимогам пародонту.

Ми використовуємо перевірені імплантати світових брендів:

  • Імплант вироблений в Італії торгової марки B&B. Імпланти B&B відрізняються якістю титану Grade 4. Система імплантації B&B відповідає міжнародним стандартам EN ISO 13485 та 93/42 / ЄЕC для виробників медичного обладнання та вимогам законодавства країн Європейського союзу
  • Імплант торгової марки Straumann, вироблений в Швейцарії. Це єдиний виробник імплантів, який 65 років виробляє імпланти та дає довічну гарантію на свої вироби.
  • Імплант вироблений в Південній Кореї торгової марки Megagen. За 16 років цій системі імплантів довірили вже більш ніж 5,2 млн. пацієнтів у всьому світі. Оптимальне співвідношення ціни та якості дає можливість використовувати імпланти цієї торгової марки, практично у всіх протоколах лікування.

ВИДИ ПРОТЕЗУВАННЯ НА ІМПЛАНТАТАХ

Є дуже багато різних видів протезування на імплантатах. Від окремих коронок до повних протезів. Всі конструкції можуть фіксуватися за допомогою гвинта або цементу.

КОЛИ ВАРТО РОЗГЛЯДАТИ ДЕНТАЛЬНУ ІМПЛАНТАЦІЮ?

Імплантація зубів показана пацієнтам у яких були видалені, або відсутні зуби. У сучасній стоматології більш виправдано відновлювати зубні ряди саме за допомогою дентальної імплантації, так як при такому протезуванні не травмуються здорові зуби які обмежують дефект, як при мостоподібних або знімних конструкціях.

Прайс стоматологія