Меню
Запис On-line

Елайнери

Елайнери

Елайнери – це сучасна альтернатива брекет-систем.

За допомогою елайнерів – прозорих кап для вирівнювання зубів – і сучасних 3D технологій з’явилася можливість проводити вирівнювання зубів максимально непомітно для оточуючих. Елайнери виготовляються з медичного пластику, який створює відчуття ідеально гладкої поверхні. На відміну від брекетів, пацієнт за весь термін лікування елайнерами не відчуває сумнівів стосовно зовнішнього вигляду.

КАПА ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ

Кожна капа елайнерів виготовлена ​​з прозорого пластика, на якому встановлені ретенційні пункти. Вони виконують функцію зсуву зубного ряду за допомогою використання міцного матеріалу – композиту. Цей матеріал наноситься на зуб, і вже на нього фіксується сама каппа.
Ось як виглядає капа елайнеру одягнена на зуби одного нашого Клієнта:

Елайнери

Різниця між елайнерами і брекетами

Елайнери

ЕЛАЙНЕРИ:

невидимі для оточуючих;
знімні;
під час лікування легше підтримувати хорошу гігієну порожнини рота;
не травмують слизову порожнини рота;
на відміну від брекетів, елайнери не виправляють всі проблеми з прикусом і положення щелепного ряду.

БРЕКЕТИ:

видно оточуючим;
незнімні;
під час лікування складніше підтримувати гігієну порожнини рота у порівнянні з елайнерами;
можуть травмувати слизову порожнини рота;
Виправляють більшість проблем пов’язаних із прикусом і місцем розташування зубного ряду;

Остаточно рішення щодо плану лікування та вибору методу, який буде більш ефективним саме для Вас, приймає доктор на основі проведеної діагностики.

Причини для лікування елайнерами

Не можна стверджувати що елайнери повністю здатні замінити лікування брекетами, але в більшості випадків, лікар ортодонт може ефективно проводити лікування з їхньою допомогою. Елайнери, на відміну від брекетів, знімні і не помітні для оточуючих. На додаток до перерахованого вище, носіння елайнеров не змінює ваше повсякденне життя і дає можливість відчувати себе комфортно в різних ситуаціях: будь то заняття спортом, прийом улюбленої їжі і навіть чистка зубів звичним для Вас способом.

Як проходить лікування елайнерами

ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ ЕЛАЙНЕРАМИ:

Діагностика та збір даних про ваші зуби та їх розташування. Доктора роблять панорамний рентген-знімок і зліпок вашої щелепи для збору всієї необхідної інформації про особливості вашого прикусу.

Другий, найважливіший етап – моделювання. На відміну від брекетів, лікування елайнерами прогнозується з ювелірною точністю. Під час другого етапу за допомогою передових комп’ютерних технологій планується переміщення зубів, а також час і кількість кап для лікування. В середньому лікування займає близько року.

Етап виготовлення. Розраховується кількість кап, відштовхуючись від особливостей проблеми вашого прикусу. В середньому для лікування елайнерами потрібно близько 20-30 кап, вони змінюються кожні 14 днів, цього вимагають правила носіння.

Фінальний етап – це безпосередньо носіння кап.

Елайнери відносяться до ортодонітії

Інформація на Вікіпедіїї – посилання

Прайс стоматологія