Меню
Запис On-line

Дитячі пластинки для зубів

Головна / Послуги / Стоматологія / Дитячі пластинки для зубів
Дитячі пластинки для зубів

Дитячі пластинки для зубів – види і нюанси

Ми пропонуємо Дитячі пластинки для зубів. Стоматологія імені доктора Соколовського піклується про формування красивих, здорових і міцних зубів у дітей. Ми виготовляємо спеціальні ортодоніческіе пластинки, які дозволяють:

  1. сформувати правильний прикус;
  2. утримувати зуби в правильному положенні;
  3. при необхідності змінити форму кісток щелепи;
  4. коригувати ширину неба;
  5. стимулювати або пригальмувати зростання щелепи;
  6. обмежити зміщення зубного ряду.

Виправлення прикусу у дітей і інших дефектів за допомогою дитячої пластини завжди дає позитивний результат.

Дитячі пластинки для зубів – що це?

Дитячі пластинки для зубів

Нерівні зуби або неправильний прикус – це часті проблеми у наших маленьких пацієнтів. І стоматологи знають, як усунути їх з максимальним комфортом для дитини. Ортодонтичні пластинки для дітей – це ефективний і безпечний метод. Чим раніше батьки звернуться за допомогою до лікаря-ортодонта, тим швидше буде вирішена проблема.

Ортодонтична дитяча пластина має помірно тверде й міцне підстава з пластика. На нього закріплюється пружна дріт, оснащена спеціальними гачками або дугами. Завдяки силового впливу відбувається корекція аномальних процесів.

Види дитячих пластин в стоматології Sokolovskyy

Дитячі пластинки для зубів

Наша клініка пропонує своїм маленьким пацієнтам знімні і незнімні конструкції дитячих пластин. Незнімні пластинки – це пристрій з замком, яке кріпиться до зовнішньої сторони зубного ряду. Металева дуга коригується лікарем, сприяючи правильному розташуванню зубного ряду.

Знімні пластини зручні і легкі в застосуванні, їх можна знімати під час чищення зубів або перед сном, але мінусом є те, що дитина іноді забуває їх надягати, і це впливає на ефективність лікування.

Тривалість лікування

Лікування залежить від складності дефекту та віку пацієнта. В середньому, пластину можна носити від одного до двох років. Лікар-ортодонт нашої клініки допоможе підібрати найбільш підходящий варіант пластини, причому дитина сам може вибрати потрібний йому колір.

Пластини на зуби дітям, ціни яких залежать від комплектації, виготовляються нашими фахівцями індивідуально, з урахуванням певного дефекту і розмірів ротової порожнини. Дана конструкція безпечна для здоров’я дитини, вона не може травмувати порожнину рота або викликати алергію.

Установка пластини відбувається безболісно, ​​єдине, перший час дитина повинна звикнути до неї, він може зазнавати труднощів при розмові та прийомі їжі, але незабаром це відбудеться.

При тривалому лікуванні може знадобитися заміна пластини, так як з віком у дитини змінюється будова неба і щелепи. Після дванадцяти років відбувається остаточне формування щелепної системи, тому при досягненні цього віку домогтися рівних зубів буде набагато складніше.

Прайс стоматологія