Меню
Запис On-line
стоматолог Київ

Про клініку

Головна / Про клініку
стоматолог Київ

Стоматологічна клініка в Солом’янському районі Києва надає послуги з лікування зубів, естетичної стоматології, ортодонтії, хірургії та протезування. Наші фахівці використовують якісні матеріали та нові стоматологічні методики. Виправити прикус, вирівняти зубний ряд за допомогою традиційних пластинок, брекет-систем або капи Invisalign, встановити коронку, імплант або вініри швидко і комфортно можна в стоматологічній клініці Соколовського.

Команда Клініки доктора Соколовського

хирург имплантолог

Соколовський Володимир Валентинович

Медичний директор

Лікар стоматолог – хірург – імплантолог

Випускник НМАПО ім.П.Л.Шупика спеціалізація “Хірургія”

Клінічний Ординатор на базі кафедри Щелепно-лицевої хірургії, нмапо ім.П.Л.Шупика. Досвід роботи в Травмпункті Щелепно-лицевої хірургії, Лікарня №12 2011-2014 роки.

Стеціаліст з лікування патологій ротової порожнини: коригує дефекти щелепи, видаляє новоутворення, встановлює імпланти та проводить протезування, використовуючи весь арсенал сучасних технологій.

Більше 15 років досвіду, регулярно підвищує кваліфікацію під керівництвом топових фахівців Європи.

Про клініку

Соколовська Юлія Петрівна

Лікар стоматолог – ортодонт

Випускник НМАПО ім.П.Л.Шупика спеціалізація “Ортодонтія”

Член Асоціації Ортодонтів України з 2010 року.

Базовий курс по Міжнародним стандартам в Ортодонтії,  техніка Твід Мерріфільд 2011-2013 роки. Завершений сертифікований Твід-курс KORI, Сеул, Ю.Корея, 2013 рік.

Безперервна освіта  в Україні та за кордоном з 2008 року.

Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ранній діагностиці, методам профілактики та лікування зубо-щелепних аномалій. Оцінка та корекція аномалій розвитку та лікування без видолення зубів.

 

стоматолог протезування

Гопкало Ярослав Миколайович

Лікар стоматолог – терапевт

Член Асоціації Стоматологів України.

Діагностує та лікує причини запалення ротової порожнини та ясен, лікує  карієс та його ускладнення. Виправляє механічні пошкодження зубів, такі як тріщини, сколи, некаріозні пошкодження зубів. Лікар, що ретельно слідкує за станом гігієни вашої ротової порожнини та дбає про здоров’я вашої посмішки.

Заходьте у гості