Меню
Запис On-line
стоматолог Київ

Про клініку

Головна / Про клініку
стоматолог Київ

Стоматологічна клініка в Солом’янському районі Києва надає послуги з лікування зубів, естетичної стоматології, ортодонтії, хірургії та протезування. Наші фахівці використовують якісні матеріали та нові стоматологічні методики. Виправити прикус, вирівняти зубний ряд за допомогою традиційних пластинок, брекет-систем або капи Invisalign, встановити коронку, імплант або вініри швидко і комфортно можна в стоматологічній клініці Соколовського.

Лікарі клініки доктора Соколовського

хирург имплантолог

Володимир

Стоматолог, хірург-імплантолог

Стеціаліст з лікування патологій ротової порожнини: коригує дефекти щелепи, видаляє новоутворення, встановлює імпланти та проводить протезування, використовуючи весь арсенал сучасних технологій.

Більше 15 років досвіду, регулярно підвищує кваліфікацію під керівництвом топових фахівців Європи.

стоматолог ортодонт

Юлия

Стоматолог-ортодонт

Спеціалізується на корекції прикусу і скрученості зубного ряду. Лікування травматичних пошкоджень щелепи і лицьового скелета, та аномальних розміщень структур ротової порожнини. Лікар вищої категорії, постійно навчається і проходить практику у провідних ортодонтів Німеччини.

 

стоматолог протезування

Ярослав

Стоматолог-терапевт

Діагностує та лікує причини запалення ротової порожнини та ясен, лікує парадонтоз та карієс. Виправляє механічні пошкодження зубів, такі як тріщини, сколи, некаріозні пошкодження зубів. Стоматолог-гігієніст, що ретельно слідкує за станом гігієни вашої ротової порожнини та дбає про здоров’я вашої посмішки

Заходьте у гості